Шаблоны Joomla 3.5


Близько 100 вихованців ЛьвДУВС підтримали ходою українських бранців у Російській Федерації та тимчасово окупованому Криму. Підставою для проведення цього заходу став грубий арешт російськими спецслужбами та викрадення із Білорусії 19-річногго Павла Гриба. Акція проходила під хештегом #Звільніть Павла!

Студенти продемонстрували солідарність зі своїм однолітком. Також висловили протест проти порушень прав людини, до яких вдається ФСБ, незаконно утримуючи громадян.

Ходу розпочали з площі Ринок, звідки попрямували до Генерального консульства РФ у Львові. На прилеглій до консульства території студенти порозвішували листівки з іменами в’язнів та закликами їх звільнити.

Наразі нараховується щонайменше 44 українських полонених у різних регіонах Російської Федерації та в окупованому Криму.

У рамках реалізації міжнародного проекту «Поліцейська етика та запобігання корупції» представники Львівського державного університету внутрішніх справ із робочим візитом завітали до Навчального комплексу поліцейської освіти та підготовки (Чеська Республіка). До складу делегації увійшли ректор вишу Роман Благута, проректор Мар’ян Гурковський, директор Інституту з підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції Юрій Назар та завідувач відділення міжнародних зв’язків Василь Франчук.

Упродовж 5-тиденного візиту – з 18 по 22 вересня – представники ЛьвДУВС візьмуть участь у робочих зустрічах з представниками навчального комплексу, ознайомляться із особливостями організації освітнього процесу у навчальному закладі, а також обговорять можливі форми співробітництва у майбутньому.

Нагадаємо, що з травня цього року Львівський державний університет внутрішніх справ є членом Асоціації європейських коледжів поліції. Одноголосне рішення про включення українського вишу до складу асоціації було прийняте під час чергового засідання виконавчого комітету організації. Тоді ж і було досягнуто попередніх домовленостей з колегами з Республіки Вірменія, Азербайджанської Республіки та Чеської Республіки щодо здійснення взаємних візитів.

З метою перевірки якості та ефективності навчання офіцерів ЛьвДУВС, визначення рівня засвоєння ними навчального матеріалу, а також готовності до виконання службових завдань, у виші традиційно підбиваються підсумки службової підготовки за навчальний рік. Відтак, у період з 18 до 29 вересня – І етап – офіцери ЛьвДУВС у складі навчальних груп складатимуть заліки з функціональної, загальнопрофільної, тактичної, вогневої та фізичної підготовки.

Зокрема, оцінка поліцейського з вогневої підготовки складається із оцінок за знання заходів безпеки при поводженні зі зброєю, порядку і правил її застосування та використання, знання матеріальної частини зброї, виконання нормативів та практичної вправи зі стрільби.

Оцінка з фізичної підготовки складається з оцінок, отриманих за загальну фізичну підготовку (біг на 100 та 1000 м, виконання комплексної силової вправи) і тактику самозахисту.

Водночас, заняття з функціональної підготовки передбачають вивчення міжнародно-правових актів та законодавства України, вимог щодо дотримання поліцейськими дисципліни і законності, етичних норм поведінки та толерантності при виконанні поліцейським службових обов’язків, а також у повсякденному житті. Загальнопрофільна підготовка включає знання безпеки життєдіяльності та основи надання домедичної допомоги.

 

У межах заходу заплановане обговорення суспільно-політичного значення та впливу візитів на реформування системи МВС України, проблеми, етапність і пріоритетність цього процесу у контексті сучасних політичних викликів.

У роботі круглого столу візьмуть участь начальник Головного управління Національної поліції у Львівській області Валерій Середа, ректор Львівського державного університету внутрішніх справ Роман Благута, голова Львівського відділення міжнародної поліцейської асоціації Василь Рябошапко, а також безпосередні учасники проекту «Гармонія», правники та науковці, представники ЗМІ.

Захід відбудеться за адресою: м. Львів, вул. Городоцька, 26.
Початок о 14.00 год.

Вівторок, 19 вересня 2017 12:51

Оголошення!

У понеділок, 25 вересня 2017 року, об 11.00 год. у адміністративній будівлі Львівського державного університету внутрішніх справ відбудеться засідання житлової комісії з приводу внесення змін до контрольних списків осіб, які потребують покращення житлових умов.

collegepapers

За додатковою інформацією просимо звертатися до секретаря житлової комісії Березюка І.Я. тел.(032) 255-35-35.

У суботу, 16 вересня, у Львівському державному університеті внутрішніх справ зустрілись випускники 1987 року. У стінах вишу привітав вихованців навчального закладу особисто ректор полковник поліції Роман Благута. Голова Ради ветеранів Віктор Томас, який в ті роки був у числі їхніх наставників, та його заступник – фахівець відділення соціально-гуманітарної роботи Дмитро Удут провели для гостей екскурсію, показавши що змінилось у альма-матер за 30 років після їхнього випуску.

Так, випускники відвідали Народний музей, спортивний зал, гуртожитки і навчальні класи. Візит до рідної школи міліції (саме такий статус мав ЛьвДУВС у ті роки) залишив у них приємні враження та сколихнув у серцях найкращі спогади молодості.

«Пройшов доволі тривалий час з моменту вашого випуску. Відтоді багато що змінилось і в системі підготовки працівників правоохоронних органів, і в самому університеті. Як очільнику цього навчального закладу, мені приємно, що випускники досі шанують свою альма-матер. Власне, пам’ять про вищий навчальний заклад – це та основа, що лягла в початок професійної діяльності», – привітав у стінах ЛьвДУВС вихованців ректор вишу Роман Благута.

Чемпіонат проходив у м. Львові 13-15 вересня паралельно з Чемпіонатом ФСТ «Динамо» України з гирьового спорту серед збірних команд територіальних організацій товариства. Суперниками команди Львівського державного університету внутрішніх справ стали 11 збірних вищих навчальних закладів системи МВС України.

Так, до команди найсильніших ЛьвДУВС увійшло 8 спортсменів: Роман Мних, Тарас Скобельський, Іван Томашук, Олег Бігунець, Назарій Шевченко, Олексій Панчелюга, Назар Бубняк та Дмитро Григораш. Їхніми тренерами виступили працівники кафедри спеціальної фізичної підготовки вишу Микола Костовський та Михайло Домінюк.

У підсумку змагань, збірна ЛьвДУВС посіла ІІІ загальнокомандне місце, поступившись командам Національного університету цивільного захисту (І місце) та Національної академії Національної гвардії України (ІІ місце). В особистому заліку вихованці ЛьвДУВС продемонстрували наступні результати:

- здобувач освітнього ступеня «магістр» факультету №2 Роман Мних посів І місце у ваговій категорії «до 95 кг»;
- курсант 4-го курсу факультету №2 Іван Томашук – І місце у ваговій категорії «+95 кг»;
- здобувач освітнього ступеня «магістр» факультету №1 Тарас Скобельський – ІІ місце у ваговій категорії «до 68 кг»;
- курсант 4-го курсу факультету №2 Олег Бігунець – ІІІ місце у ваговій категорії «+95 кг».

13 вересня у Києві відбулась церемонія відкриття нового навчального року в Українській Академії Лідерства. Разом із майже 200 студентами склав присягу та розпочав нову сторінку свого життя і студент 1-го курсу факультету №6 Львівського державного університету внутрішніх справ Микола Апетик.

«Я успішно пройшов регіональний етап відбору, склавши тестування з історії, права, англійської мови, психологічний та фізичний тест. Наступний етап – всеукраїнський відбір – проходив у Карпатах, де ми повинні були проявити себе під час спортивних та інтелектуальних ігор. Вже за декілька днів після цього я отримав лист із запрошенням на навчання. І ось я тут. І моїм першим випробуванням у складі нового колективу стане підкорення вершини Петрос, де заплановане проведення студентського саміту», – розповідає Микола Апетик.

Так, з початком нового навчального року новобранців привітали міністр культури України Євген Нищук, Заслужений артист України та громадський діяч Святослав Вакарчук, співзасновник і керівник Української Академії Лідерства Роман Тичківський, президент і головний виконавчий директор Western NIS Enterprise Fund Ярослава Джонсон та інші іноземні гості. Серед викладачів, які упродовж десяти місяців навчатимуть вихованців Академії, будуть такі відомі особистості як Аміхай Шиклі, Ярослав Грицак, Павло Шеремета, Андрій Зелінський, Ерез Ешель та інші.

Слід зазначити, що Академія була заснована у 2015 році за підтримки інвестиційного фонду Western NIS Enterprise Fund, діє за підтримки Адміністрації Президента, Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, Міністерства освіти і науки України та партнерів на локальному рівні. «УАЛ» – це програма особистісного та суспільного розвитку, основним елементом якої є 10-місячний формаційний курс для випускників середніх шкіл, що базується на основі цінностей та виховання лідерських якостей і навиків.


З використанням матеріалів з сайту www.ual.org.ua

Знайомство першокурсників із працівниками Управління патрульної поліції м. Львова відбулось у середу, 13 вересня. Ініціатором проведення ознайомчої зустрічі виступило керівництво факультету №3 ЛьвДУВС. Відтак, про особливості щоденної роботи патрульних поліцейських розповіли керівник відділу зв’язків з громадськістю Тетяна Капись та інспектор відділу Олег Мельник.

Серед іншого працівники поліції розповіли про ряд нововведень в організації роботи органу, а також згадали декілька цікавих робочих моментів із власного досвіду та досвіду своїх колег. Не обійшли увагою і формений одяг патрульних, роз’яснивши яка амуніція кріпиться на однострій та як нагрудна відеокамера стає у нагоді. Поліцейські з ентузіазмом відповідали на усі запитання вихованців ЛьвДУВС про графік роботи та навантаження, службову підготовку, склад піших та автопатрулів, ставлення до них громадськості та ін.

Вже під час лекційного заняття із курсантами факультету №3 представники Управління патрульної поліції м.Львова розповіли про превентивну сторону роботи патрульних.

До Львівського державного університету внутрішніх справ завітав всесвітньовідомий український науковець Роман Шеремета. Здобувачі освітніх рівнів «бакалавр» та «магістр» факультету №8 мали змогу послухати його лекцію на тему «Поведінкові фактори економічного розвитку». 

На лекції професор презентував книгу «Реформація. Успіх Європи і шанс для України», де описується зв’язок реформації та економічного розвитку країн Європи. Книга присвячена 500-річчю Реформації, яке ми святкуємо цьогоріч. На основі книги науковець відкрив студентам нове бачення на класичні засади економіки. Якщо колись рушієм економічного розвитку були поняття «земля», «праця», «капітал», які згодом економісти доповнили факторами «підприємництво» і «технологічний прогрес», то сьогодні це правильні соціальні інституції, духовні та культурні цінності.

У ході лекції Роман Шеремета наводив цікаві факти про освіту в США. Зокрема, американська статистика свідчить, що освічені люди мають вищу зарплату, у них кращий стан здоров’я, вони чудові сім’янини, і ймовірність стати злочинцями у майбутньому значно менша. На завершення науковець наголосив усім студентам, що основне завдання освіти – не видати диплом, а дати знання, виховати зрілу особистість з культурними та моральними цінностями.

Інформаційна довідка: Роман Шеремета – професор Школи менеджменту Уезерхед при Університеті Кейс Вестерн Резерв (США). Один з найкращих українських економістів за версією журналу «Forbes» в 2015 році.

Сторінка 1 із 12