/ Публічна інформація / Доступ до публічної інформації / Інформація про розгляд звернень громадян у ЛьвДУВС

Інформаційна довідка

Про стан розгляду запитів
на інформацію за 2016 рік

У Львівському державному університеті внутрішніх справ ведеться постійна робота із запитами на інформацію відповідно до Закону України від 13.01.2011 №2939-VI «Про доступ до публічної інформації», Порядку складання і форм подання запитів на публічну інформацію, розпорядником якої є Міністерство внутрішніх справ України, та Інструкції про порядок прийому, реєстрації, розгляду запитів на публічну інформацію та відшкодування запитувачами фактичних витрат на копіювання та друк документів у системі МВС України, затвердженої наказом МВС України від 27.03.2012 №245.

Протягом 2016 року до Львівського державного університету внутрішніх справ надійшло 175 запитів на публічну інформацію (що на 102 одиниці, або 56 % менше порівняно з аналогічним періодом минулого року), з них поштою – 135 та факсом – 32, електронною поштою – 8. Із зазначеної кількості 9 запитів надійшло від громадян, 4 – від представників засобів масової інформації, 8 – від юридичних осіб, 154 – з міністерств, відомств та органів виконавчої влади.

За строками розгляду запитів 43 з них було задоволено до 48 годин, 130 – до 5 робочих днів. Станом на 30.12.2016 два запити на публічну інформацію опрацьовуються.

Встановлено, що більшість запитів на інформацію надходять з обласних державних адміністрацій, в основному вони пов’язані з питаннями інформації про особу, а саме щодо:

• достовірності виданих дипломів;
  • підтвердження інформації про навчання;
  • підтвердження інформації про присвоєння кваліфікації.