/ Публічна інформація / Доступ до публічної інформації / Інформація про розгляд звернень громадян у ЛьвДУВС

Інформаційна довідка

Про  стан  розгляду  звернень  громадян,
запитів та звернень народних депутатів України
у Львівському державному університеті внутрішніх
справ за 9 місяців 2017 року

У Львівському державному університеті внутрішніх справ ведеться постійна робота, спрямована на забезпечення прав громадян на звернення, відповідно до вимог Положення про порядок роботи зі зверненнями громадян і організації їх особистого прийому в системі Міністерства внутрішніх справ України та інших нормативних документів.

Питання стану роботи зі зверненнями громадян, організації їх особистого прийому у ЛьвДУВС щоквартально розглядаються на засіданнях ректорату, за результатами яких вживаються додаткові організаційні та практичні заходи, спрямовані на покращення організації цього напряму роботи та усунення наявних недоліків, враховуються зміни до нормативно-правових актів, що стосуються звернень громадян.

За 9 місяців 2017 року до ЛьвДУВС надійшло 296  звернень громадян, що на 16 більше, ніж за такий же період 2016 року, з них 293 заяви, 2 скарги та 1 пропозиція. Безпосередньо заяв від громадян, які надійшли поштою та ел. поштою – 260, на особистому прийомі ректором та проректорами було розглянуто 36 звернень. За скаргами проведено ретельні перевірки, результати розгляду оформлено належним чином та своєчасно.

Звернення пов’язані з особистими питаннями  громадян і стосуються надання інформації про умови вступу до навчального закладу, різноманітних інформаційних довідок, вирішення кадрових питань, питань освітнього процесу, соціально-побутових, економічних питань та матеріально-технічного забезпечення.

Терміни розгляду звернень громадян не порушувалися. Результати розгляду доводилися громадянам письмово або усно, за їх побажанням.

Письмові та усні звернення громадян, а також критичні зауваження, які в них містяться, щоквартально узагальнюються і аналізуються з метою своєчасного виявлення причин, що можуть призвести до порушення конституційних прав і законних інтересів громадян. Інформація про роботу зі зверненнями громадян постійно оприлюднюється на сайті ЛьвДУВС.