/ Публічна інформація / Доступ до публічної інформації / Інформація про співпрацю ЛьвДУВС з громадськістю

Інформація про співпрацю ЛьвДУВС з громадськістю

У повсякденній роботі відділ зв’язків з громадськістю (далі – відділ, ВЗГ) Львівського державного університету внутрішніх справ (далі – ЛьвДУВС) забезпечує оперативне висвітлення в засобах масової інформації діяльності навчального закладу загалом та його окремих підрозділів. Організовує взаємодію університету з засобами масової інформації, організаціями та населенням з метою інформування про діяльність навчального закладу. Узагальнює та розповсюджує позитивний досвід в роботі навчального закладу, а також реалізує інформаційну політику МВС України, шляхом створення позитивного іміджу працівника органів внутрішніх справ.

Основні засоби, які використовують для досягнення цієї мети працівники відділу – офіційний сайт університету та газета «Юрист». Як на сторінках Інтернет-ресурсу, так і на шпальтах видання, системно висвітлюється інформація про життєдіяльність усіх служб ЛьвДУВС. Однак, не слід забувати і про сторінки навчального закладу у соціальних мережах (Facebook, Instagram, YouTube), які успішно функціонують, а кількість підписувачів на новини університету постійно зростає.

Як вже зазначалось, інформація про усі найважливіші заходи, що організовує Львівський державний університет внутрішніх справ, систематично висвітлюється на офіційному сайті. Так, за 2016 рік, неповних 12 місяців, на сайті ЛьвДУВС було висвітлено 424 (за 2015 рік – 508) матеріалів спортивного, наукового, міжнародного та іншого спрямування. Без змін, двічі на місяць, виходить друком університетська газета «Юрист». Тож, за звітний період вийшло 19 номерів (ще два номери вийдуть друком до кінця року). На сайті Головного управління Національної поліції у Львівській області – 27 (за 2015 рік – 42), на регіональних телеканалах «ТРК Львів», «НТА», «Головні новини Львова» та «Львів ТБ» відбулися трансляції 48 (за 2015 рік – 26) телесюжетів за участі керівництва, працівників та курсантів ЛьвДУВС, у друкованих виданнях було опубліковано 4 (за 2015 рік – 45) статті про навчальний заклад, а на сторінках Інтернет-видань – 35 (за 2015 рік – 76) матеріалів.

У рамках проведення профорієнтаційної роботи, інформацію про ЛьвДУВС було розміщено на шпальтах газет «Високий замок», «Ратуша», «Експрес» (вкладки «Тернопільські новини», «Рівненські новини», «Івано-Франківські новини» та «Волинські новини»), Юридичний вісник. На телеканалі «НТА» з 30 травня по 26 червня проходить трансляція презентаційного ролику про навчання у ЛьвДУВС. З 20 червня по 10 липня трансляції відбуватимуться і на «12 каналі». На розі вулиць Городоцька-Леонтовича на скролі розміщена інформація щодо набору курсантів та студентів у 2016 році.

Інформація про ЛьвДУВС також поширювалась під час особистих зустрічей працівників із випускниками шкіл, ліцеїв та коледжів. Так, станом на 01 грудня 2016 року працівники, курсанти та студенти ЛьвДУВС здійснили 360 зустрічей, на яких були присутні 26 222 учнів та студентів.

У ході роботи щодо реалізації завдань у сфері оперативного висвітлення діяльності навчального закладу, у вестибюлі головного корпусу діє інформаційний монітор. Щодня відвідувачі мають змогу переглядати останні новини за тиждень, які  відбулись у ЛьвДУВС. Також на фасаді головного корпусу встановлено електронне табло «Біжуча стрічка», на якій демонструється основна довідкова та профорієнтаційна інформація.