/ Про університет / Міжнародні зв'язки / Звіт про міжнародну діяльність

Звіт про міжнародну діяльність Львівського державного університету внутрішніх справ у 2017 році.

Налагодження та розвиток міжнародних зв’язків є необхідною та важливою складовою діяльності Львівського державного університету внутрішніх справ, що дає можливість створити передумови для забезпечення якісної підготовки кадрів для органів внутрішніх справ.

Протягом звітного періоду здійснювалась постійна робота щодо налагодження зв’язків з новими партнерами. Зокрема:

ЛьвДУВС прийнято до Асоціації європейських коледжів поліції.

Підписано Меморандум про взаєморозуміння між ЛьвДУВС та Академією МВС Грузії з питань співробітництва у сфері поліцейської освіти.

Підписано Договір між ЛьвДУВС та Празьким інститутом безпекових досліджень про співробітництво у сфері наукової діяльності та підготовки кадрів.

• ЛьвДУВС прийнято до Асоціації європейських коледжів поліції.
  • Підписано Меморандум про взаєморозуміння між ЛьвДУВС та Академією МВС Грузії з питань співробітництва у сфері поліцейської освіти
  • Підписано Договір між ЛьвДУВС та Празьким інститутом безпекових досліджень про співробітництво у сфері наукової діяльності та підготовки кадрів

Підписано Меморандум про взаєморозуміння між ЛьвДУВС та Освітнім комплексом поліції Республіки Вірменія.

Підписано Договір про співробітництво з Вищою школою управління охороною праці в м. Катовіце (Республіка Польща), а також започатковано реалізацію  Програми «Два дипломи».

• Підписано Меморандум про взаєморозуміння між ЛьвДУВС та Освітнім комплексом поліції Республіки Вірменія
  • Підписано Договір про співробітництво з Вищою школою управління охороною праці в        м. Катовіце (Республіка Польща), а також започатковано реалізацію  Програми «Два дипломи».

Розпочато співробітництво з Освітнім комплексом поліцейської освіти та підготовки (м. Прага, Чеська Республіка). Делегація ЛьвДУВС відвідала Освітній комплекс у рамках реалізації проекту «Поліцейська етика та запобігання корупції», в ході якого відбувся обмін досвідом з чеськими колегами.

• м. Прага, Чеська Республіка

Чеські колеги відвідали ЛьвДУВС з метою ознайомлення з діяльністю навчального закладу та обговорення питань співробітництва.

Продовжується ефективна співпраця з Консультативною місією Європейського Союзу в Україні та її представництвом у м. Львові. Представники КМЄС здійснили 14 робочих візитів до ЛьвДУВС для обговорення питань поточного співробітництва та надання консультацій, а також проведення тренінгів.

Партнерство ЛьвДУВС та ОБСЄ втілилось шляхом проведення в якості співорганізаторів ІІІ Львівського форуму кримінальної юстиції на тему «Кримінальна юстиція в очікуванні змін».

Крім того навчальний заклад відвідав Координатор проектів ОБСЄ в Україні Посол Вайдотас Верба.

• Навчальний заклад відвідав Координатор проектів ОБСЄ в Україні Посол Вайдотас Верба

У складі делегації Міністерства внутрішніх справ України ректор ЛьвДУВС полковник поліції Благута Р.І. здійснив робочий візит до Сполучених Штатів Америки.

На запрошення Вищої школи поліції в м. Щитно (Республіка Польща) ЛьвДУВС став співорганізатором міжнародної наукової конференції «Реагування в кризових ситуаціях – Полянчик 2017».

• Візит депутата Сейму Латвійської Республіки  бригадного генерала Юріса Вецтиранса

На базі ЛьвДУВС відбулася міжнародна науково-практична конференція на тему «Теорія та практика протидії злочинності в сучасних умовах», у якій взяли участь іноземні представники з КМЄС, Освітнього комплексу поліцейської освіти (Чеська Республіка) та Республіки Польща (Вищої школи поліції в м. Щитно, Вищої школи безпеки у м. Перемишль, міської комендатури поліції в м. Перемишль).

На базі ЛьвДУВС відбулася науково-практична конференція на тему «Проблеми застосування інформаційних технологій правоохоронними структурами України та ВНЗ зі специфічними умовами навчання», в якій взяв участь іноземний представник – викладач Вищої школи маркетингового управління та іноземних мов у м. Катовіце (Республіка Польща).

Важливим напрямом міжнародної діяльності ЛьвДУВС є участь іноземних представників у заходах, організованих на базі навчального закладу, зокрема:

• круглий стіл «Досвід поліцейського капеланства у США: передумови та доцільність впровадження капеланства в Національній поліції України» за участю поліцейських капеланів США;
  • професор Школи менеджменту імені Уезерхеда при Університеті Кейс Вестерн Резерв (США) прочитав лекцію на тему «Поведінкові фактори економічного розвитку. Експериментальна економіка» для студентів факультету №8;
  • швейцарські фахівці провели тренінг на тему «Робота з вирішення конфліктів в освітньому середовищі за допомогою методу ненасильницького спілкування» для здобувачів освітнього рівня «магістр» факультету № 7.
  • Візит аташе з правоохоронних питань Посольства Франції в Україні полковника жандармерії Жана-Люка Ломона

Загалом, у 2017 році 98 іноземних представників здійснили до ЛьвДУВС 38 візитів, а 46 працівників ЛьвДУВС виїжджали у 25 відряджень за кордон, а саме до:

• Республіки Польща (20 ос.),
  • Республіки Австрія (6 ос.),
  • Чеської Республіки (5 ос.),
  • Федеративної Республіки Німеччина (3 ос.),
  • Грузії (2 ос.),
  • Латвійської Республіки (2 ос.),
  • Республіки Вірменія (2 ос.),
  • Азербайджанської Республіки (2 ос.),
  • Республіки Білорусь (2 ос.),
  • США (1 ос.),
  • Республіки Туреччина (1 ос.)