Шаблоны Joomla 3.5

/ Про університет / Міжнародні зв'язки / Звіт про міжнародну діяльність

Звіт про міжнародну діяльність Львівського державного університету внутрішніх справ у 2016 році.

Налагодження та розвиток міжнародних зв’язків є необхідною та важливою складовою діяльності Львівського державного університету внутрішніх справ, що дає можливість створити передумови для забезпечення якісної підготовки кадрів для органів внутрішніх справ.

Протягом звітного періоду здійснювалась постійна робота щодо налагодження зв’язків з новими партнерами. Розпочалося інтенсивне співробітництво з регіональним представництвом Консультативної місії Європейського Союзу (далі – КМЄС) в Україні. Зокрема, з метою ознайомлення з матеріально-технічною базою університету та обговорення питань співробітництва представники Місії здійснили до ЛьвДУВС 13 робочих візитів.

За сприяння КМЄС на базі ЛьвДУВС було проведено 2 тренінги, а саме:

1) криміналістичний тренінг із вдосконалення роботи слідчо-оперативних груп на місці скоєння злочину, в якому взяли участь представники Національної поліції з Львівської та Закарпатської областей, науково-педагогічні працівники ЛьвДУВС, а також міжнародні експерти-криміналісти (07-11 листопада);

2)  тренінг щодо роботи з громадськістю з протидії конфліктним ситуаціям за участю чеських поліцейських та експертів КМЄС. У заході були задіяні працівники підрозділів превентивної діяльності Національної поліції Львова, Рівного, Луцька, Ужгорода, Івано-Франківська, а також науково-педагогічні працівники ЛьвДУВС (06-09 грудня).

Важливим напрямом міжнародної діяльності ЛьвДУВС є участь іноземних фахівців у заходах, організованих на базі навчального закладу.

11 листопада відбулася міжнародна науково-практична конференція на тему «Теорія та практика правоохоронної діяльності». У роботі міжнародного форуму взяли участь науково-педагогічні представники цивільних вищих навчальних закладів та вищих навчальних закладів системи МВС України, працівники Національної поліції України, органів прокуратури і суду, пенітенціарної служби, Національного антикорупційного бюро України, а також науковці та експерти з Польщі – 6 осіб, 7 експертів КМЄС та 1 науковець з Угорщини.
ЛьвДУВС (спільно з юридичним факультетом Львівського національного університету ім. І.Франка та Службою безпеки України) виступив співорганізатором ІІ Львівського форуму кримінальної юстиції на тему: «Правова реформа у сфері кримінальної юстиції: ключові параметри та прогноз подальшого розвитку». Захід був організований Координатором проектів ОБСЄ в Україні та ГО «Львівський форум кримінальної юстиції» 23-24 вересня.

У рамках співробітництва з міжнародною організацією «Центр ненасильницького спілкування» на базі ЛьвДУВС було організовано 2 тренінги з ненасильницького спілкування, які провели міжнародні сертифіковані тренери з ненасильницького спілкування:

 • Верена Єгер (Швейцарія) – 16 березня;
 • Карл Плеснер (Данія) – 28 травня.

18 серпня на базі факультету №7 ЛьвДУВС, в рамках курсів підвищення кваліфікації за темою «Використання поліграфа при проведенні розслідування та в роботі з кадрами», відбувся семінар з підвищення кваліфікації спеціалістів-поліграфологів щодо проведення скринінгових перевірок. Захід провів керівник підрозділу психолого-технічного забезпечення розкриття злочинів МВС Республіки Білорусь Князєв В.М.

ЛьвДУВС підтримує контакти з  Генеральним консульством Республіки Польща у Львові та консульствами Угорщини в Україні, консули яких брали участь у різних проектах, що проводилися на базі навчального закладу (11 березня, 07 жовтня). У 2016 році ЛьвДУВС відвідали: депутат Сейму Латвійської Республіки бригадний генерал Юріс Вецтиранс (28 січня), аташе з правоохоронних питань Посольства Франції в Україні полковник Жан-Люк Ломон (08 листопада) та Почесний консул Республіки Корея у м. Львові Владислав Ртіщев (23 грудня).
 • Візит депутата Сейму Латвійської Республіки бригадного генерала Юріса Вецтиранса
 • Візит депутата Сейму Латвійської Республіки бригадного генерала Юріса Вецтиранса
 • Візит депутата Сейму Латвійської Республіки бригадного генерала Юріса Вецтиранса
 • Візит аташе з правоохоронних питань Посольства Франції в Україні полковника жандармерії Жана-Люка Ломона
 • Візит аташе з правоохоронних питань Посольства Франції в Україні полковника жандармерії Жана-Люка Ломона
 • Візит аташе з правоохоронних питань Посольства Франції в Україні полковника жандармерії Жана-Люка Ломона
ЛьвДУВС здійснює заходи щодо відновлення співробітництва з Фондом Ганса Зайделя, зокрема:
- ректор генерал поліції третього рангу Середа В.В. та завідувач відділення міжнародних зв’язків підполковник поліції Франчук В.В. взяли участь у круглому столі з розгляду питань підготовки поліцейських кадрів за участю представників поліції Баварії (ФРН). У ході зустрічі, яка відбулася 15 червня (м. Київ) були розглянуті перспективні напрями спільної роботи у майбутньому;
- ректор полковник поліції Благута Р.І. взяв участь у семінарі на тему: «Підготовка фахівців поліції Баварії», який відбувся за сприяння Фонду Ганса Зайделя 1 листопада (на базі НАВС).

Науково-педагогічні працівники університету щороку виїжджають у службові відрядження за кордон з метою участі у науково-практичних заходах, стажуваннях, для обміну досвідом щодо організації освітнього процесу, проведення наукових досліджень. Результати відряджень упроваджуються при підготовці курсів лекцій, написанні методичних рекомендацій, дисертаційних досліджень тощо.

З  01 по 06 червня делегація ЛьвДУВС взяла участь у міжнародній науковій конференції «Заходи оборони внутрішньої безпеки держави». Науковий захід відбувся у рамках ярмарку «Pro Defence 2016» (Республіка Польща), на якому було представлено зброю, техніку та устаткування оборонного призначення, що використовуються під час проведення військових операцій.
 • Конференція «Заходи оборони внутрішньої безпеки держави»
 • Конференція «Заходи оборони внутрішньої безпеки держави»
 • Конференція «Заходи оборони внутрішньої безпеки держави»
З 15 по 18 вересня делегація ЛьвДУВС (проректор полковник поліції Балинська О.М., декан факультету № 6 Грищук В.К., професор кафедри економіки та економічної безпеки факультету № 8 Франчук В.І.) взяла участь у міжнародній науковій конференції на тему «Правова безпека демократичних держав у процесі європейської інтеграції. Польща – Словаччина – Україна», яка відбулася в м. Люблін (Республіка Польща).

Варто зазначити, що у 2016 році науково-педагогічні працівники ЛьвДУВС ставали переможцями різноманітних конкурсів міжнародних програм та стажувалися за кордоном.

У період з 14 по 21 травня доцент кафедри психології факультету №7 Марчук А.В. проходила стажування за проектом «Наукове стажування + Весняна школа з англійської мови» (м. Гуйттіннен, Фінляндська Республіка).

У період з  04 по 28 грудня доцент кафедри кримінального процесу факультету № 1 Інституту з підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції ЛьвДУВС майор поліції Кунтій А.І. брав участь у навчальному курсі «Поліція та суспільство». Захід відбувся у Центрі зі співробітництва і розвитку (Держава Ізраїль).

У період з 30 вересня по 29 грудня завідувач кафедри психології факультету №7 Романюк Л.В. пройшла стажування на факультеті психології та освітніх наук  Католицького університету м. Левен (Королівство Бельгія).

ЛьвДУВС представлений не лише на науковій ниві, а й на міжнародній спортивній арені.

У Х міжнародних змаганнях зі стрільби для працівників правоохоронних служб європейського регіону «Карпати» (Республіка Польща) жіноча команда ЛьвДУВС виборола третє загальнокомандне місце, а чоловіча – сьоме. В особистому заліку почесне І місце посіла викладач циклу фізичної та вогневої підготовки відділення спеціалізації та підвищення кваліфікації інституту післядипломної освіти та заочного навчання Маліновська К.О.

Викладач кафедри спеціальної фізичної підготовки старший лейтенант поліції Домінюк М.М став срібним призером Чемпіонату світу з гирьового спорту.

У Чемпіонаті Європи з гирьового спорту курсант 3-го курсу факультету № 3 Мних Р.Р. посів 3-є місце у вправі «Поштовх за довгим циклом» у ваговій категорії «до 95 кг» та виборов «срібло» за участь у командній естафеті.

Курсант 4-го курсу факультету №2 Марія Наконечна здобула першість на міжнародних змаганнях з вільної боротьби.

 • Викладач кафедри спеціальної фізичної підготовки старший лейтенант поліції Домінюк М.М став срібним призером Чемпіонату світу з гирьового спорту.
 • У Чемпіонаті Європи з гирьового спорту курсант 3-го курсу факультету № 3 Мних Р.Р. посів 3-є місце у вправі «Поштовх за довгим циклом» у ваговій категорії «до 95 кг» та виборов «срібло» за участь у командній естафеті.

Окрім науково-педагогічних працівників університет на міжнародних форумах також представляють студенти ЛьвДУВС. Зокрема, студентка 5-го курсу факультету № 6 Анастасія Апетик здобула міжнародний досвід за програмою «Study Visits in Gdynia» (Республіка Польща).